Chętnie podejmę współpracę w rozwiązywaniu problemów z serwerem MySQL. Od ponad czterech lat zajmuję się administracją serwerami MySQL a także całym zestawem LAMP. Jestem certyfikowanym przez Oracle administratorem baz danych MySQL. Z przyjemnością podzielę się swoim doświadczeniem w:

  • optymalizacji konfiguracji serwera MySQL – przygotuję szczegółowy raport dotyczący konfiguracji serwera, obejmujący sugestie co do możliwości poprawy szybkości jego działania: poprawy konfiguracji, optymalizacji zapytań i struktury bazy danych, zastosowania różnorakich metod cache. Często jeden indeks wystarczy, aby przeciążony serwer złapał drugi oddech.
  • projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań High Availability w oparciu o MySQL – natywna replikacja, replikacja master  – master, klaster active – passive w oparciu o DRBD, klaster Tungsten.
  • projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań High Performance dla MySQL – sharding, replikacja, systemy cache (memcached).
  • planowaniu i realizowaniu prac administracyjnych – upgrade MySQL, zabezpieczanie działających usług, wdrożenie systemu backupu, opracowanie procedur odzyskiwania danych i reagowania na awarie.
  • wdrażaniu wyszukiwarki pełnotekstowej Sphinx.
  • opanowywaniu awarii i przywracaniu funkcjonalności bazy danych.
  • całościowym wdrożeniu aplikacji sieciowej – od doboru sprzętu na serwery przez zaproponowanie i wdrożenie rozwiązania HA/HP kończąc na testach i tunningu konfiguracji usług.

Jeśli tylko masz problemy z działaniem serwera MySQL, zapraszam do kontaktu przy pomocy poniższego formularza. Chętnie podejmę się każdego zlecenia związanego z MySQL, jestem także otwarty na długotrwałą współpracę.

Więcej informacji na mój temat można znaleźć na moich profilach:

GoldenLine

LinkedIn


Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Przepisz ten tekst: captcha

Do do tego pola:

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.